İletişim
Hakkımızda

    

2008 yılında kurulan Samur Bilgisayar, bilişim sektöründe önemli bir boşluğu doldurmak üzere faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyet alanı olarak
CASPER BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ A.Ş ve AİDATA BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ A.Ş YETKİLİ SERVİSİ OLARAK
faaliyet göstermektedir.

     Hızlı bir şekilde büyüyen notebook pazarında ihtiyaç duyulan servis/tamir hizmetleri ve yedek parça satışı bunlardan en önemlisidir. Notebook servis/tamir hizmetlerini TSE Belgeli teknik servisinde; alanında eğitimli ve uzman teknik kadrosu, profesyonel servis/tamir ekipmanları, geniş bir yelpazede bulundurduğu bol ve çeşitli yedek parça stoğu ile, en doğru yaklaşımlarla ve en hızlı şekilde sunarak sürekli büyüyen firmamız; mevcut yedek parça stoğunu benzer hizmetler veren bilgisayar firmaları, kurumsal firmalar ve son kullanıcı müşterileri ile de paylaşarak  marka bağımsız notebook yedek parça sağlayıcısı olmuştur. Firmamız stoklarında bulunan notebook parçalarını detaylı bir şekilde gerçek stok olarak web sayfası üzerinden müşterilerine sunarken, çeşitli kriterleri baz alarak belirlediği parça fiyatları ile de ülkemizde henüz yeni yeni gelişmekte olan bu alanda öncü ve belirleyici firma olmuştur.

     
     Basit olarak; kurumlardan ve son kullanıcılardan satın alınan sağlam/arızalı/hurda notebookların komponent bazında ayrıştırılması, tasnif edilmesi, test ve bakımlarının yapılması ile elde edilen yenilenmiş/güvenilir yedek parçaların dışında (cover, inverter, floresan, anakart ...vs), ithalat yoluyla elde edilen yedek parçalar da (batarya, klavye, adaptör, lcd, optik sürücü ...vs) stoklarımızda bulunmaktadır.

     
     Prensip olarak tüm müşterilerine hızlı ve sorunsuz çözümler sunmayı hedef edinmiş olan firmamız;  sorun üreten değil, sorun çözen firma anlayışı ve her geçen gün artan binlerce müşterisi ile tüm Türkiye'de  bilinen, güvenilen, sektörün alanında öncü firmalarından biri olmuştur. Tamamıyla özsermaye kullanarak faaliyetlerini yürüten Samur Bilgisayar, atıl durumdaki cihazları kullanıma kazandırarak ve sürekli artan bir istihdam oluşturarak ülke ekonomisine de katkı sağlamaktadır.

     

     

Saygılarımızla..
Ferdi SAMUR Genel Müdür

web tasarım: Samur

© 2011 Samur . Tüm hakları saklıdır.